i-dental yra medicinos priemonių, odontologinių medžiagų ir kosmetikos gamintojas. Produktai sukurti ir pagaminti Europos širdyje – Lietuvoje.

i-dental – odontologinių medžiagų gamintojas, veikiantis nuo 1994 metų. Įmonė yra viena iš nedaugelio odontologinių medžiagų gamintojų Pabaltijo šalyse, turinti kokybės vadybos sistemą ISO 13485. Mūsų produktų atitiktis Europos Sąjungos standartams buvo patvirtinta notifikuotosios įstaigos CE ženklu pagal Tarybos Direktyvą 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų.

Tai, kad įmonė reguliariai eksportuoja savo produkciją į daugiau nei 80 pasaulio šalių, įrodo jos patikimumą.

Rinkodaros žinios, poreikių identifikavimas ir naujausių technologijų įsisavinimas kuriant produktus odontologijai yra tik kelios iš mūsų įmonės stiprybių. Nuosekli rinkų analizė užtikrina, kad mūsų odontologijai skirti produktai prisidėtų prie klientų verslo sėkmės. Sekame naujoves ir glaudžiai bendradarbiaujame su klientais, siekdami priimti novatoriškus sprendimus.

Jūs esate didžiausia mūsų vertybė, todėl padėti jums sėkmingai vystyti savo verslą yra mūsų pagrindinis tikslas.

Saugos ir klinikinio veikimo santrauka

Kai Europos medicinos prietaisų duomenų bazė bus prieinama internete, Saugos ir klinikinio veikimo santrauka bus pasiekiama adresu https://ec.europa.eu/tools/eudamed.

Norėdami paprašyti UAB „Medicinos linija“ medicinos prietaisų saugos ir klinikinių charakteristikų suvestinės kopijos, atsiųskite el. paštu nurodant REF numerį (-ius) adresu info@i-dental.lt 

Įsipareigojimas kokybei

i-dental – inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja, užtikrinanti geros kokybės ir kainos santykį. Mūsų siekiamybė – pralenkti rinkos lūkesčius, teikiant aukščiausios kokybės produkciją už konkurencingą kainą.

Kokybės užtikrinimas yra mūsų įmonės prioritetas ir neatskiriama kiekvieno gamybos proceso etapo dalis. Tai užtikrina aukštą kokybę, visišką kontrolę ir nuoseklumą viso gamybos proceso metu. Mūsų įmonės kokybės vadybos sistema atitinka tarptautinio standarto ISO 13485 reikalavimus ir yra patvirtinta notifikuotos įstaigos CE ženklu, vadovaujantis Tarybos direktyva 93/42 /EEB dėl medicinos priemonių.

i-dental – odontologinių medžiagų gamintojas, vertinamas už puikų kokybės ir kainos santykį.