i-dental – inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja, kurios veiklos pradžia 1992 metai. Įmonė yra viena iš kelių odontologinių medžiagų gamintojų Pabaltijo šalyse, kurioje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 13485. Mūsų produktų atitiktis buvo patvirtinta Europos Sąjungos notifikuotosios įstaigos CE ženklu, vadovaujantis Tarybos Direktyva 93/42/EEB dėl medicinos prietaisų.

Faktas, kad įmonė reguliariai eksportuoja į daugiau nei 80 pasaulio šalių įrodo gaminamos produkcijos patikimumą.

Rinkodaros žinios, poreikių identifikavimas bei naujausių technologijų įsisavinimas kuriant naujus produktus – tai tik keletas įmonės stiprybių.

Nuosekli rinkų analizė užtikrina tikslingų produktų, prisidedančių prie klientų verslo sėkmės, pateikimą. Sekame naujoves ir glaudžiai bendradarbiaudami su klientais priimame novatoriškus sprendimus.

Esate didžiausia mūsų vertybė. Padėti jums sėkmingai vystyti savo verslą yra mūsų pagrindinis tikslas.

Mūsų tikslas – jūsų poreikių tenkinimas

Saugos ir klinikinio veikimo santrauka

Kai Europos medicinos prietaisų duomenų bazė bus prieinama internete, Saugos ir klinikinio veikimo santrauka bus pasiekiama adresu https://ec.europa.eu/tools/eudamed.

Norėdami paprašyti UAB „Medicinos linija“ medicinos prietaisų saugos ir klinikinių charakteristikų suvestinės kopijos, atsiųskite el. paštu nurodant REF numerį (-ius) adresu info@i-dental.lt 

Įsipareigojimas kokybei

i-dental – inovatyvių odontologinių medžiagų gamintoja, užtikrinanti geros kokybės ir kainos santykį. Mūsų siekiamybė – pralenkti rinkos lūkesčius, teikiant aukščiausios kokybės produkciją už konkurencingą kainą.

Kokybės užtikrinimas yra mūsų įmonės prioritetas ir neatskiriama kiekvieno gamybos proceso etapo dalis. Tai užtikrina aukštą kokybę, visišką kontrolę ir nuoseklumą viso gamybos proceso metu. Mūsų įmonės kokybės vadybos sistema atitinka tarptautinio standarto ISO 13485 reikalavimus ir yra patvirtinta notifikuotos įstaigos CE ženklu, vadovaujantis Tarybos direktyva 93/42 /EEB dėl medicinos priemonių.